0850 885 0863 Destek Müşteri Paneli

Kiralık Seo Dedicated Sunucu Nedir ? Nereden Alınır

seo sunucuÖncelikle fiziksel sunucu nedir'i açıklamaya çalışalım. Fiziksel sunucu, Kiralık sunucu ya da Dedicated sunucu olarak da adlandırılan, sunucunun tümüyle müşteriye ait olan sunucu tipidir. Müşteri isteğine göre sanallaştırılabilir ya da direkt olarak sunucu üzerine işletim sistmei kurularak siteler host edilebilir. Ancak her iki durumdada fiziksel olarak sunucu sadece müşteriye ait olmaktadır.

 

Kiralık Seo Dedicated Sunucu Nedir ?

Türkiye'de bir ilk olarak Akweb Bilişim Hizmetleri ( Akweb Hostingi) seo hosting, seo reseller ve seo vds sunucu paketlerinden sonra fiziksel sunucularda da özel yapılandırma ile Fiziksel seo sunucu satışını yapmaktadır. Seo Dedicated sunucuda müşteri taleplerine göre 130 farklı class IP ye kadar IP sağlayabilmekteyiz. 

 

Kiralık Seo Dedicated Sunucu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Seo sunucu alırken sitelerinizin ya da alt yapınızı oluşturacağınız VDS lerin ne kadar kaynak tüketeceğini iyi belirleyerek buna göre sunucu seçimi yapmalısınız. Aksi halde düşük kaynaklı alacağınız fiziksel sunucu size yetersiz gelip performans sorunlarına yol açacağı gibi, yüksek CPU ve RAM özellikli sunucuda gereksiz yere fazladan ödeme yapmanıza sebep olacaktır.

 

Kiralık Seo Dedicated Sunucu Nereden Alınır ?

Yukarıdaki açıklamalarda da ifade ettiğimiz gibi Türkiye'de bir ilk olarak Kiralık Seo Sunucuyu Akweb hostingi olarak sağlamaktayız. 3 farklı sunucu paketi ve 130 farklı Class IP ile toplamda 2 X 1Gbit hat üzerinden, tamamı firmamıza ait olan yedekli donanımlar ile TİER 2 standartlarında hizmet sunmaktayız

Daha detaylı bilgi ve sunucu paketleri için https://www.seosunucu.net/fiziksel-seo-sunucu.html buradan inceleme yapabilirsinz

Keyifli Alışverişler dileriz.

SEO Sunucu Nedir ?

Seo Sunucu, seo hosting ya da seo reseller paketlerindeki gibi belirli bir CPU ve RAM limitlerine bağlı kalmak istemeyen ve yüksek kaynak tüketen web siteleri olan kişiler için ideal bir çözümdür. Hem sitemin CPU ve RAM gibi kaynak limitleri yüksek olsun, hemde siteleriniz farklı IP lerde olsun istiyorsanız SEO Sunucu paketleri tam size göredir.

SEO Sunucu Avantajları Nelerdir ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Seo sunucu'nun en büyük avantajı sunucunun sanal ya da fiziksel olarak size ait olması ve hiç bir müşteri ile paylaştırılmamasıdır. Bu da yüksek performans elde edeceğiniz gibi, aynı zamanda SEO IP lerdeki site sayısı az olması, bir başka kişinin sitesinin yaptığı illegal durum ya da cezadan etkilenmemeniz anlamına gelmektedir.

İletişim

Adres : Turgut reis mah. Anadolu cad. no:55 Esenler - İstanbul

Tel : 0850 885 0863

Gsm: 0541 272 3056

Email: info@akwebhostingi.com