0850 885 0863 Destek Müşteri Paneli

Hayat Kurtaran Hosting – SEO Hosting

SEO Hosting paketleri imdadımıza yetişmektedir. SEO hosting paketlerinde, normal paylaşımlı hostinglere göre birçok avantaj bulunmaktadır.

  • Her sitenin IP’si farklı A ve C Class IP olacağından, sunucudaki sitelerden çok büyük oranda bağımsız olacaktır.
  • Paylaşımsız IP SEO Hosting ile siteniz sadece kendinize ait IP üzerinde barınacaktır.
  • Paylaşımlı SEO Hosting alınsa dahi, 1 IP üzerinde binlerce site olmaz, 1 IP üzerinde maksimum 20 adet site barındırılır ki bu da diğer sitelerde olacak herhangi bir sorundan etkilenmenizin olasılığını düşürecektir
  • Birden fazla siteniz olduğunda her sitenizin IP’si farklı Class IP olacağından kendi siteleriniz, sanki rakip siteler gibi görüneceğinden, sitelerinizden alacağınız backlinkler maksimum fayda sağlayacaktır.
  • Link inşanızı oluşturduğunuzda kalıcılık bilindiği üzere çok önemlidir. Dışarıdan alacağınız paralı backlinkler hem süreli olacaktır, hem de yüksek meblağlara sebep olacaktır. Ancak SEO Reseller Hostingler ile her sitenizin farklı Class IP de olması link inşanızın da çok uygun bütçe ile kalıcı olarak oluşturulmasına sağlayacaktır.
  • Paylaşımsız IP SEO Hosting paketleri ile SSL sertifikası aldığınızda tekrar IP almanıza gerek kalmayacaktır.

SEO Hosting paketlerinin yukarıda sayılan ve daha fazla sayılabilecek çok fazla faydası vardır.

Türkiye’nin Lider SEO Hosting ve SEO Sunucu Firması Akweb Hostingi Olarak Neler Sağlıyoruz

Akweb Bilişim Hizmetleri olarak, tamamı firmamıza ait olan Supermicro, Dell ve HP markalı gerçek rack tipi sunucular ile 2 X 1 GBPS port üzerinden yüksek hızlar ile aynı şekilde toplamda 130 farklı A ve C Class SEO IP ler ile SEO Hosting, SEO Reseller, SEO Sunucu ve Fiziksel SEO Sunucu hizmeti vermekteyiz.

SEO Hosting ve SEO Reseller sunucularımızda samsung pro serisi SSD diskler, 128 GB ve 256 GB RAM’li, E5 serisi işlemcili sunucular ile hizmet vermekteyiz.

SEO fiziksel sunucularda ise samsung evo ve pro serisi SSD diskler, 16 GB ile 256 GB RAM kapasiteli E3 ve E5 serisi işlemciler ile kiralık fiziksel seo sunucu hizmeti vermekteyiz.

Tüm Hizmetlerimiz incelemek için www.akwebhostingi.com  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SEO Sunucu Nedir ?

Seo Sunucu, seo hosting ya da seo reseller paketlerindeki gibi belirli bir CPU ve RAM limitlerine bağlı kalmak istemeyen ve yüksek kaynak tüketen web siteleri olan kişiler için ideal bir çözümdür. Hem sitemin CPU ve RAM gibi kaynak limitleri yüksek olsun, hemde siteleriniz farklı IP lerde olsun istiyorsanız SEO Sunucu paketleri tam size göredir.

SEO Sunucu Avantajları Nelerdir ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Seo sunucu'nun en büyük avantajı sunucunun sanal ya da fiziksel olarak size ait olması ve hiç bir müşteri ile paylaştırılmamasıdır. Bu da yüksek performans elde edeceğiniz gibi, aynı zamanda SEO IP lerdeki site sayısı az olması, bir başka kişinin sitesinin yaptığı illegal durum ya da cezadan etkilenmemeniz anlamına gelmektedir.

İletişim

Adres : Turgut reis mah. Anadolu cad. no:55 Esenler - İstanbul

Tel : 0850 885 0863

Gsm: 0541 272 3056

Email: info@akwebhostingi.com