0850 885 0863 Destek Müşteri Paneli

Daha Büyük Projeler İçin de Çözüm Var, Kiralık Fiziksel SEO Sunucu

“Özel bir yazılımım var” ya da “özel bir projem var ve yüksek trafikler sağlayacak alt yapımız” var diyorsanız üzülmeyin. Kiralık Fiziksel SEO Sunucu paketleri ile yine tüm alt yapınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Kiralık SEO Sunucunun da SEO hosting paketlerinde olduğu gibi bir çok avantajı vardır.

  • SEO Sunucu paketlerinde özel IP blokları sadece sizin sunucunuza atalı olacaktır. Bu sayede IP’leriniz hiçbir müşteri ile pay edilmeyecektir.
  • SEO IP’lerinizi paylaştırarak aynı şeklide IP’lerinizde birden fazla site ekleyerek paravan alt yapınızı sektörlere göre gruplayabilirsiniz.
  • SEO sunucu olması sebebiyle IP’leri paylaştırdığınız için SEO Reseller paketlerindeki gibi site limitlerine takılmazsınız. Örnek SEO reseller paketlerinde 10-20-30 adet gibi site ekleme limitiniz olurken, SEO sunucuda ise site ekleme sayınız bulunmaz.
  • SEO sunucuda, SEO hosting paketlerindeki gibi herhangi bir CPU ya da RAM limitlerine takılmadan yüksek performans elde edersiniz
  • Disk alanı sadece size ait olacağından yüksek disk kapasiteli paravan alt yapıları oluşturabilirsiniz
  • SEO hostinglerde sunucu yönetimi size ait olmadığından kısıtlı imkanlar olacaktır. Ancak SEO sunucu tamamen size ait olduğundan istediğiniz özelliklerde sunucunuzu yapılandırabilirsiniz. Örnek cPanel yerine plesk panel ya da DirectAdmin panel tercih edebilirsiniz.
  • Fiziksel Kiralık SEO Sunucu paketlerinin bu ve bunlar gibi onlarca faydası vardır.

Sitelerimizde kimi zaman sadece özgün içerik yazarak, kullanıcı etkileşimini artıracak yazılar ile ve yüksek takipçili sosyal medya hesaplarında bu yazılar paylaşılarak yüksek hit elde etsek bile, esasında bu gelen trafik tamamen doğal olmakla birlikte sadece sosyal medyadan gelmektedir ve olası bir sosyal medya sorununda bu trafiği kaybetmek an meselesi olacaktır. Ancak doğal yollardan arama motorlarında üst sırada olan siteler ise trafiğini direkt olarak arama motorlarından sağladıklarından bu risk kısmen ortadan kalkmaktadır. Bu şekilde sağlayacağınız yüksek hitler SEO hosting paketlerinin yetersiz gelmesine sebep olacakken, SEO Sunucularda ise limit sorunu yaşamazsınız.

SEO Sunucu Nedir ?

Seo Sunucu, seo hosting ya da seo reseller paketlerindeki gibi belirli bir CPU ve RAM limitlerine bağlı kalmak istemeyen ve yüksek kaynak tüketen web siteleri olan kişiler için ideal bir çözümdür. Hem sitemin CPU ve RAM gibi kaynak limitleri yüksek olsun, hemde siteleriniz farklı IP lerde olsun istiyorsanız SEO Sunucu paketleri tam size göredir.

SEO Sunucu Avantajları Nelerdir ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Seo sunucu'nun en büyük avantajı sunucunun sanal ya da fiziksel olarak size ait olması ve hiç bir müşteri ile paylaştırılmamasıdır. Bu da yüksek performans elde edeceğiniz gibi, aynı zamanda SEO IP lerdeki site sayısı az olması, bir başka kişinin sitesinin yaptığı illegal durum ya da cezadan etkilenmemeniz anlamına gelmektedir.

İletişim

Adres : Turgut reis mah. Anadolu cad. no:55 Esenler - İstanbul

Tel : 0850 885 0863

Gsm: 0541 272 3056

Email: info@akwebhostingi.com