SEO Fiziksel Sunucu Nedir ?

SEO Fiziksel Sunucu Nedir ?

SEO Fiziksel sunucu, sunucu kaynaklarının tamamının paylaşımsız olarak müşteriye verildiği sunucu türüdür. Diğer seo paketlerinde olduğu gibi seo fiziksel sunucu paketlerinde de 120 Class A ve C Class Ip ile sunucu teslim edilebilmektedir.

SEO Sunucu Nedir?

SEO Sunucu Nedir?

SEO sunucu, kısa bir tabir ile internet sitelerini üst sıraya çıkarmak için seo çalışması yapan kişiler ya da kurumlar için farklı A ve C Class IP kullanıp, aynı zamanda veri gizliliği ya da yüksek kaynak ihtiyaçları için de tercih etmeleri gereken sunucu türüdür.

SEO Sunucu, tercihe göre seo vds sunucu ya da seo fiziksel sunucu olarak sağlanabilir. AYnı şekilde 2 sunucu türünde de alım ihtiyacınıza göre farklı A ve C Class Ip ler sunucuya eklenebilmektedir.

 

SEO Sunucu Nedir ?

Seo Sunucuseo hosting ya da seo reseller paketlerindeki gibi belirli bir CPU ve RAM limitlerine bağlı kalmak istemeyen ve yüksek kaynak tüketen web siteleri olan kişiler için ideal bir çözümdür. Hem sitemin CPU ve RAM gibi kaynak limitleri yüksek olsun, hemde siteleriniz farklı IP lerde olsun istiyorsanız SEO Sunucu paketleri tam size göredir.

SEO Sunucu Avantajları Nelerdir ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Seo sunucu'nun en büyük avantajı sunucunun sanal ya da fiziksel olarak size ait olması ve hiç bir müşteri ile paylaştırılmamasıdır. Bu da yüksek performans elde edeceğiniz gibi, aynı zamanda SEO IP lerdeki site sayısı az olması, bir başka kişinin sitesinin yaptığı illegal durum ya da cezadan etkilenmemeniz anlamına gelmektedir.